ISTANBUL BEARS

Istanbul bear club organize local and international bear meetings, parties and events for bears, chubs, cubs, chasers and admirers to build well communication between Turkish bears, Kurdish bears and bears from all over the world. Istanbul bear club is a social organization which do not purpose to get profit.

Please do not hesitate to contact us if you wish to work with us either as member or as a supporter. working with us will allow you to socialise, have fun while working, make more friends from turkey and all over the world. meanwhile you would be able to do something for bear movement to improve it in Turkey.

Istanbul Ayı Kulübü ayılar, ayıseverler, tombikler, olgunlar kısacası ayı hareketinin tamamı için yurt içi ve yurt dışı etkinlikler, buluşmalar, partiler düzenleyen, kar amacı gütmeyen, Turk, Kurt, çerkez, laz etnisite farkı gözetmeden, yurt içi, yurt dışı ve bütün dünyadaki ayı hareketi bileşenleri arasinda daha guçlu iletişim kurmayı hedefleyen sosyal ve informal bir organizasyondur, yani ayi grubudur. 

Istanbul ayı kulübü ile çalışmak isterseniz lutfen çekinmeden bizle kontat kurun. sizi istanbul ayı kulübünün üyesi yada destekçisi olarak her zaman yanımızda gormek isteriz. Bizimle çalışmak size ne kazandırır? hemen cevaplayalım; sosyalize olmanızı, yeni yerli, yabancı arkadaşlıklar kurmanizi saglar. Ayı hareketinin Türkiye'de gelişmesine katkınızı saglayıp zaman zaman yurt dışında seyahat etmenize, varsa yeteneklerinizi yada profesyonel yönlerinizi sosyal bir amaç için kullanmanıza olanak tanır.

ISTANBUL BEARS

Location

istanbear bar
Tarlabaşı street No:32/A Taksim, Beyoglu
Istanbul
Istanbul
Turkey
Phone: +902122379270